Kampsenter

Finn dine kamper

Oversikt påmeldte lag
Sjekk denne denne lenken for å se at dine påmeldinger er korrekt.

Last ned hele turneringsoppsettet på lenken under.

Last ned hele oppsettet som Excel-fil

Haller

Deep Ocean Arena 2 Del A (DOA 2 - A)
Deep Ocean Arena 2 Del B (DOA 2 - B)

Spilletid

1x12 minutter pr kamp

Lag

Karmøy 1
Karmøy 2
Karmøy 3
Stavanger
Stavanger Ranso
Torvastad

Dommere

Leif Olav Tangjerd Hagen (LOH)
Svein Atle Thorsen (SAT)
Tim Hågensen (TIH)
Jon Kåre Olsen (JKO)
Bastian Johansen (BJ)
Emil Skjelde Kristiansen (ESK)
Aleksander Sunde (AS)

Kampoppsett
14:05 Karmøy 1 - Karmøy 3 (DOA 2- B) LOH
14:20 Karmøy 2 - Stavanger (DOA 2- B)  SAT
14:35 Karmøy 1 - Stvg Ranso (DOA 2- A) TIH
14:35 Karmøy 2 - Torvastad (DOA 2- B) JKO
14:50 Karmøy 3 - Stvg Ranso (DOA 2- B) LOH
15:05 Stavanger - Torvastad (DOA 2- B) BJ
15:20 Karmøy 1 - Stavanger (DOA 2- A) LOH
15:20 Karmøy 3 - Torvastad (DOA 2- B) ESK
15:35 Stvg Ranso - Karmøy 2 (DOA 2- B) AS


Last ned som Excel-fil

Haller

Deep Ocean Arena 1 (DOA 1)

Spilletid

1x12 minutter pr kamp

Lag

Sola
Åkra X
Åkra Y

Kampoppsett
14:05 Sola - Åkra X (DOA 1)
14:20 Sola - Åkra Y (DOA 1)
14:35 Åkra X - Åkra Y (DOA 1)
14:50 Åkra X - Sola (DOA 1)
15:05 Åkra Y - Sola (DOA 1)
15:20 Åkra Y - Åkra X (DOA 1)


Last ned som Excel-fil

Haller

Deep Ocean Arena 1 (DOA 1)
Deep Ocean Arena 2 (DOA 2)
Haraldshallen (Harald)

Spilletid

2x12 minutter pr kamp

Lag

Pulje 1
Karmøy IBK G11
Stavanger IBK Y
IL Sand
Søreide IL

Pulje 2
Karmøy IBK G13
Stavanger IBK X
Lura G13

Dommere

Leif Olav Tangjerd Hagen (LOH)
Svein Atle Thorsen (SAT)
Tim Hågensen (TIH)
Tom Hågensen (TOH)
Jon Kåre Olsen (JKO)
Bastian Johansen (BJ)
Emil Skjelde Kristiansen (ESK)
Aleksander Sunde (AS)

Kampoppsett
10:00 Karmøy 11 - Stvg Y (DOA 1) TIH/TOH
10:00 Karmøy 13 - Stvg X (DOA 2) BJ/JKO
10:35 Sand - Søreide (DOA 1) LOH/ESK
10:35 Karmøy 13 - Lura G13 (DOA 2) TIH/TOH
11:10 Karmøy 11 - Sand (DOA 1) BJ/JKO
11:10 Stvg X - Lura G13 (DOA 2) LOH/ESK
11:45 Stvg X - Karmøy 13 (DOA 2) SAT/AS
11:45 Stvg Y - Søreide (Harald) TIH/TOH
12:20 Lura G13 - Karmøy 13 (DOA 2) BJ/JKO
12:20 Karmøy 11 - Søreide (Harald) TIH/TOH
12:55 Lura G13 - Stvg X (DOA 2) LOH/ESK
12:55 Stvg Y - Sand (Harald) TIH/TOH
14:05 Semi (Nr1 P1 - Nr2 P2) (Harald) BJ/JKO
14:40 Semi (Nr1 P2 - Nr2 P1) (Harald) SAT/AS
16:25 Finale (Harald) BJ/JKO


Last ned som Excel-fil

Haller

Deep Ocean Arena 1 (DOA 1)
Haraldshallen (Harald)

Spilletid

2x12 minutter pr kamp

Lag

Pulje 1
Karmøy/Skjold Tigers
Lura G15
Stavanger G15
Søreide IL

Dommere

Tim Hågensen (TIH)
Tom Hågensen (TOH)
Aleksander Sunde (AS)
Svein Atle Thorsen (SAT)
Bastian Johansen (BJ)
Jon Kåre Olsen (JKO)

Kampoppsett
10:00 Karmøy/Skjold - Lura (Harald) SAT/AS
10:35 Stvg - Søreide (Harald) SAT/AS
11:10 Karmøy/Skjold - Stvg (Harald) TIH/TOH
11:45 Lura - Søreide (DOA 1) BJ/JKO
12:20 Karmøy/Skjold - Søreide (DOA 1) SAT/AS
12:55 Lura - Stvg (DOA 1) SAT/AS
15:15 Bronse (Nr 3 - Nr 4) (Harald) TIH/TOH
15:50 Finale (Nr 1 - Nr 2) (Harald) TIH/TOH


Oppsett ned som Excel-fil

Haller

Deep Ocean Arena 2 Del A (DOA 2 - A)

Spilletid

1x12 minutter pr kamp

Lag

Haugesund
Kolnes X
Kolnes Y

Dommere

Aleksander Sunde (AS)
Tom Hågensen (TOH)
Emil Skjelde Kristiansen (ESK)
Jon Kåre Olsen (JKO)
Svein Atle Thorsen (SAT)
Leif Olav Tangjerd Hagen (LOH)

Kampoppsett
14:05 Haugesund - Kolnes X (DOA 2- A) AS
14:20 Haugesund - Kolnes Y (DOA 2- A) TOH
14:50 Kolnes X - Kolnes Y (DOA 2- A) ESK
15:05 Kolnes X - Haugesund (DOA 2- A) JKO
15:35 Kolnes Y - Haugesund (DOA 2- A) SAT
15:50 Kolnes Y - Kolnes X (DOA 2- A) LOH
16:05 Finale (DOA 2- A) SAT

Last ned som Excel-fil

Banekart for Deep Ocean Arena kan lastes ned på lenken under.

Last ned banekart

Dommeroppsett Haugaland Open 23. oktober 2021

Last ned dommeroppsett

Våre

Samarbeidspartnere